O nás

Kdo jsme a co děláme?

VAT 33 s.r.o logo firmy

Čtvrt století zkušeností s dovozem a prodejem sýrů.

Naše firma VAT 33 s.r.o. je česká obchodní společnost, jejíž historie sahá až do roku 1993. Již přes čtvrt století se zabýváme dovozem a následnou distribucí těch nejlepších sýrů z celé Evropy. Díky dlouholetým zkušenostem Vám dnes můžeme nabídnout přes 1000 mlékárenských produktů z Holandska, Dánska, Německa, Velké Británie, Itálie, Francie, Slovenska, Chorvatska, Rakouska a Řecka.

Široký sortiment těch nejlepších sýrových specialit.

Ať už je Vaším favoritem tradiční holandská gouda, dánský plísňový sýr nebo italská pochoutka Grana Padano, u nás si určitě vyberete. Naše nabídka je zároveň neustále doplňována a dotvářena i na základě poptávky našich zákazníků. Jednou z věcí, ve které opravdu vynikáme, je maximální flexibilita a spolehlivost při uspokojování konkrétních požadavků našich odběratelů.

Dovoz kvalitních a tradičních produktů.

Mnoho sýrů, které najdete v našem sortimentu, představuje národní nebo dokonce krajové speciality s chráněným označením původu. Nabízíme sýry nejvyšší kvality, u kterých se snoubí dlouholetá tradice s dodržováním přísných výrobních standardů. Jakmile jednou naše sýry ochutnáte, budete se pro ně rádi vracet.

Disponujeme vlastním provozem na porcování a balení sýrů.

V posledních letech si zakládáme na ještě větší flexibilitě než dříve, a to díky vlastnímu veterinárně schválenému provozu na porcování a balení sýrů. Ten nám umožňuje uspokojovat nejrůznější variabilní požadavky zákazníků. Porcovat dokážeme vše od měkkého francouzského Brie de Meaux AOP až po tradiční stokilogramový Emmentaler AOP. Jsme schopni dodávat porcované sýry prakticky v jakékoliv gramáži a v jakémkoliv designu obalu, a to včetně privátních značek.

Naše sýry koupíte téměř všude.

V současné době najdete náš sortiment téměř ve všech obchodních řetězcích jak v České republice, tak na Slovensku. Dodáváme také na nezávislý trh, aby naše produkty neunikly nikomu, kdo o ně bude mít zájem.