O nás

Kdo jsme a co děláme?

VAT 33 s.r.o logo firmy

Čtvrt století zkušeností s dovozem a prodejem sýrů.

Naše firma VAT 33 s.r.o. je česká obchodní společnost, jejíž historie sahá až do roku 1993. Již přes čtvrt století se zabýváme dovozem a následnou distribucí těch nejlepších sýrů z celé Evropy. Díky dlouholetým zkušenostem Vám dnes můžeme nabídnout přes 1000 mlékárenských produktů z Holandska, Dánska, Německa, Velké Británie, Itálie, Francie, Slovenska, Chorvatska, Rakouska a Řecka.

Široký sortiment těch nejlepších sýrových specialit.

Ať už je Vaším favoritem tradiční holandská gouda, dánský plísňový sýr nebo italská pochoutka Grana Padano, u nás si určitě vyberete. Naše nabídka je zároveň neustále doplňována a dotvářena i na základě poptávky našich zákazníků. Jednou z věcí, ve které opravdu vynikáme, je maximální flexibilita a spolehlivost při uspokojování konkrétních požadavků našich odběratelů.

Dovoz kvalitních a tradičních produktů.

Mnoho sýrů, které najdete v našem sortimentu, představuje národní nebo dokonce krajové speciality s chráněným označením původu. Nabízíme sýry nejvyšší kvality, u kterých se snoubí dlouholetá tradice s dodržováním přísných výrobních standardů. Jakmile jednou naše sýry ochutnáte, budete se pro ně rádi vracet.

Jdeme s dobou – široká nabídka veganských alternativ sýra.

Nezapomínáme ani na naše zákazníky vegany. Respektujeme veganskou filosofii a jejím vyznavačům můžeme nabídnout široké portfolio sýrových alternativ.

Naše sýry koupíte téměř všude.

V současné době najdete náš sortiment téměř ve všech obchodních řetězcích jak v České republice, tak na Slovensku. Dodáváme také na nezávislý trh, aby naše produkty neunikly nikomu, kdo o ně bude mít zájem.